| Діаметр | 4,5 см |
|---|---|
| Країна походження | Нидерданды |
| Довжина: | 9 см |
| Матеріал | Стекло |
| Бренд | Gildo |
| Колір | Прозорий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gildo |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Скло |
- Ціна: 799 ₴
| Діаметр | 4,5 см |
|---|---|
| Країна походження | Нидерданды |
| Довжина: | 9 см |
| Матеріал | Стекло |
| Бренд | Gildo |
| Колір | Прозорий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gildo |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Скло |