
Перезаряджуваний водонепроникний силіконовий вібромасажер "INDULGENCE PLUS" - це аналог відомої марки We-Vibe за бюджетною ціною.
Має 30 функцій вібрації. Заряджається від мережі та керується за допомогою бездротового пульта.
Використовується під час вагінального сексу для стимуляції точки G та клітора. Компактний розмір масажера дозволяє брати його із собою у подорожі. Можна контролювати вібрації лише рухом руки за допомогою пульта прямо під час сексу.
Є можливість переходу в режим самостійного керування вібраціями.
Пристрій працює як із пультом, так і без нього.
Характеристики
Колір чорний
Матеріал Силікон
Довжина 9,5 см
Діаметр 2,5 см
Вібростимуляція Так
Кількість режимів вібрації 30
Живлення Акумулятор ( зарядка від USB )
Бренд LYBAILE
Країна виробник Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 25 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Функція вібрації | Да |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
- Ціна: 3 889 ₴









